EXKLUZIVNÍ PARTNER NEJVĚTŠÍCH SVĚTOVÝCH SOCIÁLNÍ SÍTÍ A MEDIÁLNÍCH PLATFOREM
Pomáháme českým společnostem růst
Jsme Httpool a pomáháme českým společnostem růst prostřednictvím social media platforem, které na našem trhu zastupujeme. Jsme tým strategických poradců, umíme konzultovat brandové i výkonnostní kampaně tak, aby přispěly k růstu vašeho byznysu. Jsme vaše pomocná ruka při volbě vhodného mediálního partnera a díky našemu unikátnímu obchodnímu modelu jsou naše služby pro vás zcela zdarma.

V rámci našeho portfolia na českém trhu výhradně zastupuje sociální média LinkedIn a Twitter, které představují vynikající nástroj pro B2B komunikaci. Platformy Snapchat a TikTok pak mají své silné místo v kampaních zaměřených především na mladší cílovou skupinu. Spotify nabízí audio a video formáty pro oslovení uživatelů, kteří jsou specifičtí svým přístupem ke konzumaci médií. Najít je na klasických médiích není zrovna jednoduché. TripAdvisor má své místo, pokud cílíte na segment cestovatelů. Prémiový nástroj pro exekuci brandových kampaní s potenciálním zásahem až tři miliony uživatelů v ČR nabízí AdColony – platforma pro nasazování video spotů do nejznámějších mobilních her renomovaných vývojářů.

Data z více než čtyřiceti trhů od stovek spokojených klientů a tisíců realizovaných kampaní jsme spojili v jedinečné know-how, které našim zákazníkům poskytujeme při plánování obchodních strategií. Neváhejte nás kontaktovat, ať už potřebujete zvýšit povědomí o své značce, vyvolat zájem nebo generovat poptávku. Máme řešení pro každou fázi rozhodovacího procesu spotřebitele.

complete the form below

An Httpool representative will be in touch with you shortly.

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT
klikněte na jméno

Ondřej Pavelek – Managing Director

Igor Petrovics – Senior Client Partner

Peter Bodnár – LinkedIn lead

Petr Touš – Twitter lead

Kateryna Vodolazka – Snapchat lead

Levan Kezua – TikTok lead

Oldřich Kratochvíl – Spotify lead

Ágnes Szabelkó – AdColony lead

Ondřej Mrštný – Trip Advisor lead